KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14513202
nr 1451 3202
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, "lyssnaren". Bildmått: 16x13cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:08:57
28/2 20:03:00
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin